You are currently viewing Przegląd szafy

Przegląd szafy

Usługa przeglądu szafy ze stylistką to profesjonalna pomoc dla osób, które chcą odświeżyć swoją garderobę i znaleźć nowe sposoby na tworzenie stylowych i modnych outfitów. W ramach tej usługi klient spotyka się z doświadczoną stylistką, która po wcześniejszym ustaleniu terminu i miejsca wizyty, przychodzi do domu klienta i przeprowadza przegląd szafy. Oglądając każdy element osobno, analizując go pod względem kolorystyki i kroju, dobierając te, które najlepiej pasują do typu kolorystycznego i sylwetki klienta bądź klientki.

Podczas spotkania stylistka pomaga wybrać stroje, które najlepiej pasują do stylu klienta, sylwetki i charakteru. Wspólnie dobierają najlepsze zestawienia, a stylistka doradza, jakie elementy garderoby należy dodać, usunąć lub zmodyfikować, aby uzyskać najlepszy efekt.

Dodatkowo, stylistka pomaga w selekcji dodatków, takich jak biżuteria, torebki czy buty, które uzupełnią całość stylizacji. W trakcie przeglądu szafy stylistka daje również wiele cennych wskazówek dotyczących stylizacji, mody oraz sposobów na łączenie różnych elementów garderoby. Odnosząc się do tego w czym klient wygląda najlepiej, co podkreśla atuty sylwetki, styl i indywidualne cechy charakteru.

Po zakończeniu przeglądu szafy klient otrzymuje spis rzeczy, które należy dodać lub usunąć z garderoby oraz listę propozycji nowych ubrań i dodatków, które pomogą mu w stworzeniu stylowych i nowoczesnych outfitów. Dostaje pełny opis swojego typu kolorystycznego wraz z kolorami bazowymi i dodatkowymi w szafie. Charakterystykę sylwetki z opisem krojów idealnych podkreślających atuty figury, wie już po co sięgać w sklepie, a czego unikać. A wreszcie dostaje propozycje wielu stylizacji z elementów, które ma już w swojej szafie. Usługa ta pozwala klientowi poznać swoje preferencje i zyskać wiedzę na temat mody, co ułatwi mu wybieranie odpowiednich ubrań i dodatków w przyszłości.

Warto podkreślić, że usługa przeglądu szafy ze stylistką jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zadbać o swój wizerunek, ale nie mają czasu lub chęci na samodzielne szukanie odpowiednich ubrań i dodatków. Dzięki pomocy stylistki można zaoszczędzić czas i uniknąć niepotrzebnego stresu związanego z zakupami i tworzeniem nowych stylizacji. Bo wreszcie masz się w co ubrać i wykorzystujesz w pełni potencjał swojej szafy!

Opinia klientki: „Czuję się świetnie, ale chyba się zaniedbałam ostatnio, bo każdy dzisiaj mówi mi, że ładnie wyglądam… Więc niby mam w swojej szafie a nie noszę.” A.