Od 2019 roku działam jako osobista stylistka, a od 2023 jestem także coachem do spraw biznesu, kariery, życia i stylu.

Po zakończeniu studiów pedagogicznych wskoczyłam w korporacyjny wir, gdzie szybko stałam się Królową Zespołu. Mimo że przewodzenie innym to była dla mnie czysta przyjemność, doszłam do wniosku, że nie jest to moja prawdziwa ścieżka. 

Po szalonych sześciu latach, podjęłam jedną z najbardziej spektakularnych decyzji w moim życiu – rzuciłam pracę na pełen etat, by robić to, co naprawdę kocham… czyli pomagać ludziom odnaleźć siebie dzięki właściwemu doborowi garderoby.

To kiedy zaczynamy rewolucję w Twojej szafie? 🙂

Ułożymy Twoją garderobę tak, żebyś zawsze miała co na siebie włożyć – niezależnie od sytuacji i nastroju. Poprzez dobrze dobrane rozmiary oraz kroje ubrań wydobędziemy z Twojej sylwetki to, co najlepsze. Popracujemy także nad mentalem – Twoją pewnością siebie, wizją Twojego obrazu i Twoim dobrym wrażeniem w zależności od sytuacji.

Wszystko po to, abyś wreszcie poczuła spokój w swoim życiu. Dzięki mojemu doświadczeniu zyskasz nie tylko nowy styl, ale również nową siebie. Taką, którą byłaś od zawsze! 🩶

Poznaj teraz pełny pakiet programów, jakie dla Ciebie przygotowałam i wybierz spośród nich idealny dla siebie.

 • Jestem specjalistką od profesjonalnych przeglądów szaf, zakupów oraz budowania garderoby kapsułowej.
 • Tworzenie stylu to moja pasja, a holistyczne podejście do szafy sprawi, że zmienią się nie tylko stylizacje, ale całe podejście do życia.
 • Jestem szczęśliwą mamą dwóch chłopców – Mikołaja i Kajetana, a także opiekunką charta angielskiego o imieniu Pini.
 • Jako stylistka i coach podejmowałam współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi, m.in.: TEB Edukacja, WSB Uniwersytet Merito, Wroclavia CH, Lellek Group, Gwardia Opole, Emblemat Agencja Reklamowa, Solaris CH, Biotika.
 • Kocham to, co robię i poświęcam się tej pasji całą sobą.

Choć większość moich klientek to panie, nie ograniczam swoich usług jedynie do kobiet. Chętnie zajmuję się także metamorfozą męskich szaf, które niekiedy bywają prawdziwymi wyzwaniami. 

Jeśli zatem Twojemu mężczyźnie przydałaby się mała rewolucja, dzięki której znów stanie się tak przystojny, jak w dniu, kiedy się spotkaliście – to doskonały pomysł, by przysłać go do mnie. A może po prostu chciałbyś znaleźć swój niepowtarzalny styl wśród powtarzalnych męskich kolekcji ubrań? Pokażę Ci, jak to zrobić!

Szczególnie pomagam osobom, które:

 • często ulegają spontanicznym zakupom;
 • trzymają w szafie ubrania pamiętające czasy liceum;
 • mają wrażenie, że ubierają się bez smaku;
 • ciągle wyrzucają ubrania, a i tak ciągle mają ich za dużo;
 • uważają, że ich figura jest trudna do ładnego ubrania;
 • myślą, że nie zasługują na dobrze skrojone ubrania.

Utożsamiasz się z jednym z powyższych punktów? Nie czekaj więc i zrób pierwszy krok ku lepszej siebie. Zasługujesz na to najbardziej na świecie!

Oferuję także bony prezentowe na konsultacje ze mną. Jeśli więc chcesz sprawić niesztampowy prezent bliskiej osobie – takie warsztaty modowe to świetne rozwiązanie!